KONTAKT JA TELLIMINE

VÕTA ÜHENDUST

ASUKOHT

Kontor: Betooni 6/1 IV korrus, Tallinn
Tootmine: Ahtme, Ida-Virumaa

Sulev Kohjus - Müügijuht/projektijuht

sulev@woodhouses.ee
+372 56 666 012

Raiko Alloja - Projektijuht

raiko@woodhouses.ee
+372 53 980 229

Robert Korol - Projektijuht

info@korol.ee
+372 58 077 281

Veiko Võip - Objektijuht

veiko@woodhouses.ee
+372 58 495 671

Ahti Junolainen - Ehitusjuht

ahti@woodhouses.ee

Sander Lillepuu - Müügijuht, Tenerife

sander@woodhouses.ee
+346 388 988 67

Allan Otti - Müügijuht, Jaapan, Nagasaki

allan@woodhouses.ee
+81 80 906 038 07

Susanne Ek - Müügijuht, Rootsi

info@woodhouses.ee
+46 704 133 306
Estonia Woodhouses OÜ

Reg.nr 14030269

KMK.nr EE101871581

EE027700771001986009 LHV

E - R: 8.00 - 17.00

JÄLGI MEID