KONTAKT JA TELLIMINE

VÕTA ÜHENDUST

ASUKOHT

Kontor: Laki 11b (tagumine maja kolmas korrus), Tallinn
Tootmine: Ahtme, Ida-Virumaa/Peterburi

Woodhouses Germany:
Deutschland, Bremen, Osterholz-scharmbeck

Sulev Kohjus - Müügijuht/projektijuht

keeled:
sulev@woodhouses.ee
+372 56 666 012

Vasily Khmarskyi - Konsultant

keeled:
vasily@woodhouses.ee
+372 54 562 149

Peep Vaarak - Müügijuht

keeled:
peep@woodhouses.ee
+372 56 902 271

Sander Lillepuu - Müügijuht, Tenerife

keeled:
sander@woodhouses.ee
+346 321 13 448

Raimond Vilde - Müügijuht

keeled:
raimond@woodhouses.ee
‭+372 5895 9879

Anastassia Siimer - Müügijuht

keeled:
anastassia@woodhouses.ee
+372 56 474 574
+393 407 091 159
Estonia Woodhouses OÜ

Reg.nr 14030269

KMK.nr EE101871581

EE027700771001986009 LHV

E - R: 8.00 - 17.00

JÄLGI MEID