Freespalkmajad - TehnoloogiaEstonia Woodhouses OÜ toodab ja ehitab maju profileeritud prussist. Meie tehas toodab maja komplekte prussist nii tüüpmajadele kui ka individuaalsetele projektidele. Suudame toota alates 23 kuni 900m2 maju/hooneid.

Mille poolest meie tootmine ja toode erineb teistest toodetest Eestis? Kindel pluss prussi tootmises on selles, et meie tootmine asub Ida-Virumaal Ahtmes. Kogu materjal mida me kasutame läbib kindla kvaliteedi kontrolli. Edasi teeme ettevalmistused prussidest iga individuaalse tellimuse järgi eraldi: pruss loomuliku niiskusega saetakse ja valmistatakse ette töötlemiseks tehases. Kuiv pruss aga läbib töötluse teises tehases uutes kuivatuskambrites, ja alles peale seda saadetakse meie Woodhouses tehasesse.

Tootmisliinid Estonia Woodhouses OÜ on varustatud kõrgtäpsusega automaatsete pinkidega. Kõik kuivatuskambrid – euroopa toodang. Meie seadmed vastavad kõikidele euroopa normidele ja koguaeg uuendatakse. Estonia Woodhouses tehases toimub nii tootmine kui ka kokkupanek enne transporti ehitusplatsile. Kõikidel etappidel käib hoolikas toote valik.

Pruss mis väljub meie tehasest Estonia Woodhouses OÜ kvaliteet on toodetud euroopa standarite järgi. Meie pruss – on profileeritud pruss siledate pindadega paksusega kuni 220 (210)mm.

Valmis majakomplekt transporditakse Teie kinnistule valmis olekus, sest iga pruss komplektis on projekti järgi tapitud ja õiges mõõdus, selleks on ka iga pruss eraldi nummerdatud. Nii, et võite mitte muretseda: mingeid lisa töid juurde ei tule. Kõik prussid on immutatud spetsiaalse antiseptilise ainega ( me kasutame ainult Soome toodangut Teknos) soojades tootmisruumides. Samuti töötleme kõik prusside otsad spetsiaalse ainega, peale mida pakendatakse maja kilesse transportimiseks.

Meie ettevõte Estonia Woodhouses OÜ toodab:

  • Profileeritud pruss
  • Palkmajad
  • Elementmajad
  • Maja komplektid prussist
  • Tüüpmajad, individuaalsed maja, suvilad ja saunad
freesprussmaja

Tootmise etapid

1. Kvaliteetse puidu sorteerimine
freesprussmaja

Kasutame ainult kvaliteetset puitu. Selleks, et Teie maja, saun jne. profileeritud prussist kestaks pikki aastaid. Tähtis on kasutada ehitusel kõige paremat valitud metsamaterjali. See on meie jaoks kõige tähtsam. Enne seda kui metsamaterjal satub meie liinile profileerimiseks kontrollitakse see hoolikalt läbi. Materjal, kus avastatakse defekt, hallitus, praod, putukate pesad jne neid liinile ei lasta. Kvaliteetse materjali sorteerimine toimub kõikidel tootmis etappidel, alates metsast kuni tappimiseni.

2. Profileerimine
freesprussmaja

Pruss profileeritakse üheaegselt kõigist neljast küljest. Soetame Estonia Woodhouses OÜ-sse ainult euroopa seadmeid, mis garanteerib ideaalselt täpset geomeetriat prussile, mis väljub meie liinilt. Milleks on vajalik ideaalne geomeetria? See on – edu võti, sest kõik teie maja elemendid on ettevalmistatud ainult oma kindla koha jaoks. Mis garanteerib ka ideaalse prusside sobivuse omavahel, et poleks seinte vahel pragusid. Erinevalt ümarpalgist mis mõnes kohas omavahel ei istu ideaalselt. Estonia Woodhouses OÜ spetsialistid seadistavad pinke sedasi, et kõik mõõdud oleks täiesti ideaalsed. Prussi pealmised pinnad tulevad selle tulemusel siledad, peale mida nad ei vaja enam lisa lihvimist kitsamates prussi külgedes. Lõpuks peale täpse profileerimise tuleb meie tehasest välja profileeritud pruss. Meie tehase seina komplektid annavad kindla seina, mis ei lase tuult läbi ja lisa soojustust te kindlasti ei vaja

3. Sorteerimine peale profileerimist
freesprussmaja

Profileerimispink meie tootmises võtab maha ülemise puidukihi prussilt, mis paljastab sisemise puidukihi ja võimaldab meil ka sellel etapil puidu defekte avastada. Kui peaks esinema defekte mida polnud näha esimestel läbivaatustel siis saame peale seda puidu kõrvale tõsta. Seega teieni jõuab ainult ideaalne materjal kõrge kvaliteediga. Edasi toimub tappimine.

4. Tappide sisselõikamine
freesprussmaja

Pruss mis on läbinud täieliku kontrolli läheb edasi tappimisse. Väga oluline pluss tehase tootmises (tappimisel) on – võimalus teha risti ühendus/kinnitus. Niinimetatud tuulekindel nurga ühendus. Käsitööna selline tappimine poleks võimalik, sest selline tappimine tulevikus topelt kaitseb nurka tuule läbivuse eest. Mootorsae abil sellist tulemust ei saavutaks nagu meie tehases olevate pinkidega. Kindel prussi fikseerimine ja täpne freeside lõikus.

5. Маrkeerimine
freesprussmaja

Iga detail saab individuaalse numbri täpselt projekti järgi. See number kantakse prussi peale ja dubleeritakse prussi otsa. Estonia Woodhouses tootmises väga tähtsalt keskendutakse prussi markeerimisse, sest see on väga tähtis etapp. Tänu markeerimisele ei teki teil ehituse ajal segadust maja kokkupanemisel. Te saate väga lihtsalt maja kokku panna meie poolt valmistatud maja komplektist, kaasa anname ka seinte joonised.

6. Lisa töötlemine, et prussil oleks veel paremad omadused
freesprussmaja

Iga seinakomplekti element, mis on valmistatud Teie projekti järgi läbib antiseptilise töötlemise. Väga kvaliteetne toode Soomes nimega Teknos, mis on juba üle 30 aasta tootmises olnud. Ettevõte TEKNOS on esimene euroopas, kes pakkus kasutada veeslahustuvaid lakkvärve puittööstustele, ning antud hetkel on ka liider. Veebaasil Teknos, kaitseb efektiivselt puitu hallituse ja mädanemise eest, peletab eemale puidukahjurid, hoiab ära puiduseened, vetikad, samblikud jne. Tegu on ökoloogilise ja tervisele mitte kahjuliku, mitte toksilise ning absoluutselt biolaguneva tootega. Toode ei muuda puiduvärvi ega struktuuri, ei vaja hiljemat lisatöötlemist. Antisepteerimise teenus toimub tellija soovi korral. Puit – Materjal looduslik, olenemata kliima oludest puit imab või annab endast niiskust, mille tagajärjel tekivad puidu sisse mõrad.Tähtis on, et koostisaine mõrade vastu omandaks niiskusekindlat omadust nagu meie tootmises kasutatav Soome toode Teknol JRM.

7. Pakend ja pakendamine
freesprussmaja

Nüüd on läbinud meie pruss antisepteerimise staadiumi. Nüüd pakendatakse prussid pakkidesse mõõtudes 3-3,5 kuupmeetrit. Pakendid tulevad sirged ja kompaktselt pakendatud, mille tagajärjel on lihtsamad järgmised etapid: Transport ja pakendite asetus ehitus platsil, samuti hoiab selline moodus kokku ruumiliselt võrreldes jällegi ümarpalgiga.

8. Kilesse pakendamine
freesprussmaja

Ettevaatlikult komplekteeritud pruss kindlas järjestuses pakendatakse kile sisse, et oleks võimalik jõuda tellijani ilma kahjustusteta. Peale mida pakid juba ootavad transportimist.

9. Materjali laadimine veokile transportimiseks

Viimane etapp on, kus meie spetsiaalne külglaadimisega tõstuk paigutab pakid veokile. Võime saata Teile kuhu iganes maailma otsa soovite.